top of page

Українська інтегральна спільнота

Творити разом

В Україні, як і в інших країнах, зростає кількість прихильників інтегральної теорії і практики, що розглядає світ з точки зору взаємодії та еволюції всіх компонентів життя. Сьогодні це не лише мейнстрим гуманітарної науки, а й спосіб життя мільйонів людей. Інтегральна психологія, інтегральний менеджмент та лідерство, інтегральна освіта і батьківство, інтегральне розуміння суспільства стали для них щоденною практикою. Від особистісного розвитку до управління змінами в організаціях і далі до великих суспільних змін — в усіх сферах застосовується інтегральний підхід.

Українська інтегральна спільнота об’єднує тих, хто використовує інтегральний підхід: управлінців-практиків та менеджмент-консультантів, освітян, економістів, правників, соціологів, психологів, коучів тощо. Це спільнота тих, хто знає і практикує — в освіті, в бізнесі, на держслужбі, в громадянській активності й волонтерстві, в науці,
в повсякденному житті.

Українська інтегральна спільнота

Наша візія

Ми віримо у людський розвиток як ключ до вирішення найскладніших проблем світу.

Наш основний освітній продукт — Школа нового мислення. Дізнайтеся більше:

Співзасновники й співзасновниці

Українська інтегральна спільнота почалася у 2018 після Європейської інтегральної конференції, де різні люди, об'єднані вірою в перспективи людського розвитку, вирішили, що Україна заслуговує мати свою подібну спільноту й такі ж події.

Пекар.jpg

Валерій Пекар

4

Каневська 2.jpg

Владислава Каневська

На жаль, вже не з нами

Неможливо вирішити проблему на тому ж рівні, на якому вона виникла. Потрібно стати вище цієї проблеми, піднявшись на наступний рівень.

Альберт Айнштайн

Ключове слово 01.

Еволюція

Тут має бути текст

bottom of page